czwartek, 14 czerwca 2012

misz masz

 Jak mówi tytuł dzisiaj będzie wszystkiego po troszku...
 
Na początek biżuteria...
zapewne nie ja pierwsza zrobiłam coś takiego, a raczej na pewno. Inspiracją dla tych naszyjników był taki, który widziałam u mojej cioci. Ona go dostała i zapewne kupiony był u jakiegoś jubilera. Oto moja wersja tego naszyjnika, a właściwie dwie wersje kolorystyczne: niebieska i fioletowa (oczywiście z dodatkami)i z bliskawykorzystywałam wszystkie koraliki jakie miałam... szklane zwykłe, powlekane, perełki, weneckie, marmur, ceramikę, masę perłową i co tam znalazłam :)

No to jeszcze jeden naszyjnik tym razem moja ulubiona klasyka, białe i czarne perełki.A teraz zmiana tematu. Największą fanką moich ozdabianych pudełeczek jest moja mama, która nabywa je na przeróżne okazje dla swoich znajomych. Jak sama mówi "po co mam chodzić po sklepach i szukać...". No i dobrze ja się cieszę, a znajomym się podobają i mają coś czego nikt nie ma :)

Oto kolejna herbaciarka

 Kolejna zmiana tematu. Pisałam kiedyś przy okazji szycia zielonego króliczka dla mojej chrześnicy, że na dzień dziecka powstanie torba. Powstała :)


teraz muszę uszyć drugą... dla córci :)

I już ostatnia zmiana tematu. Wszędzie przewija się temat Euro więc u mnie też go nie zabraknie, chociaż lekko spóźniony bo zdjęcia są z pierwszego dnia, kiedy to grała Polska z Grecją. Na tą okoliczność powstały biało - czerwone babeczki

a oto proces ich powstawania i efekt końcowy :)
i na koniec my jako wierni kibice ;)


2 komentarze:

  1. Eleganckie i kolorowe naszyjniki. A herbaciarka śliczna, wcale się nie dziwię że mama z chęcią obdarowuje takimi znajomych :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cuda pokazujesz, jak zwykle:) Nie wiem czy mi się jednak bardziej nie podoba taki szklany naszyjnik... ;))) Cóż, mnóstwo okazji przede mną na przytulenie na własność, więc nic straconego:) babeczki musiały być pyszne:)

    OdpowiedzUsuń