sobota, 28 stycznia 2012

wypoczynku ciąg dalszy...

 Miałam już gotowego posta i... wszystko mi się skasowało.... więc zaczynam jeszcze raz :)

Połowa ferii zimowych minęła... wróciłam z odległej krainy, w której wcale nie było mniej śniegu i do tego było baaaardzo zimno. Takie uroki zimy, której (i będę to zawsze powtarzać) NIE LUBIĘ!!!!
Razem z dzieciakami przez tydzień staraliśmy się odwiedzić kogo się dało... czas mijał szybko, czasami aż za bardzo. Wszyscy z wyjazdu zadowoleni, tylko mama jak zwykle mówi, że za krótko i że "nie porozmawiałyśmy", ale nadrobimy jak zwykle przez telefon ;)
Wszędzie dobrze, ale.... na szczęście już jesteśmy w domu... tu wszystko jest lepsze... własne wygodne łózko, ukochane zabawki dzieciaków i nawet kawa smakuje inaczej....


Miałam przez ferie dużo robić i robiłam... przedstawiam więc swoją najnowszą twórczość:
na początek dwie herbaciarki

pierwsza, w kolorze złota, dla miłośniczki aniołów:


druga, słonecznikowa, podobna do mojej, ale z ulepszeniami dla mamy, bo dla niej wszystko musi być ładniejsze, bo to mama :)Ale na tym nie koniec. Udało mi się również zrobić pudełeczka na chusteczki. A teraz trwa spór rodzinny, które ładniejsze: 

w róże


czy.... w różeKażde jest inne, jedno i drugie mi się podoba :)

Pośród wielu osób, które odwiedziłam z dzieciakami znalazły się również nasze ciocie :) ja odwiedziłam swoją, a one swoją.... Ciocia moich dzieciaków ma lat 7 i pięknie gra na flecie poprzecznym. Ze szkołą muzyczną związane są koncerty więc, aby się ładnie prezentowała dla mojej małej siostry uczyniłam ozdobny drobiazg do włosówa już na koniec urodzinowa, dziewczęca brożka dla koleżanki mojej małej siostry :)


Dziękuję Szanownej Koleżance, że nauczyła mnie robić takie cuda, które wszystkim sprawiają wiele radości :D

Nie zamierzam jednak w te ferie próżnować i niebawem kolejne "arcydzieła" ;)

Kończąc pozdrawiam studentów z Krakowa, którzy pilnie uczą się do egzaminów :) 
NIE PRZEUCZAJCIE SIĘ!!!!

2 komentarze:

  1. No no no... Toś pojechała, niemalże masówka ;)))
    I widzę nawet pierwsze próby cieniowania, no no no ;)))) a mi się jeszcze spodobał biały blat na którym opaska się prezentuje - śliczny jest, w moich ulubionych klimatach!
    Pozdrowionka dla szanownej rodzinki :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. niezła produkcja :) Wszystko sliczne ,opaska jest taka delikatna , a jeśli chodzi o chusteczniki ,to cieżko wybrać ,który ładniejszy :))

    OdpowiedzUsuń